Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

88 Group Sp. z o.o.

Anny Radziwiłł 5 lok. 9 Warszawa

511 718...

511 718 888

biuro czynne: otwarte teraz do 17:00

88group.pl

Chcesz sprzedać nieruchomość?

22

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia 88 Group Sp. z o.o.

Filtruj

55 000 zł1 700 m² 32,35 zł/m²

Martyna Krężel

Martyna Krężel

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Budynek o powierzchni ok. 1700 m2, warszawa Włochy. Budynek do aranżacji. Opis: budynek z 1938 r - rozbudowany w 2015 r. metraż 1700 m2...

Szczegóły ogłoszenia

9 400 000 zł7 500 m² 1 253,33 zł/m²

Eugeniusz Chernysh

Eugeniusz Chernysh

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 7 500 m2, z ustalonymi warunkami zabudowy. Włochy, warszawa opis (zaprojektowanego budynku pnb): magazyn 2558 m2...

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²400 m² 20 000 zł

Marta Rutkowska

Marta Rutkowska

 

Przeznaczenie lokalu:handlowo-usługowe

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 400m2 zlokalizowana w biurowcu Warszawa Praga Południe standard: wykładzina gabinetowy układ pomieszczeń otwierane...

Szczegóły ogłoszenia

17 750 €2 500 m² 7,10 €/m²

Robert Pałyszka

Robert Pałyszka

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 2500m2 w Jankach standard: nośność posadzki 7t/m2 wysokość 12m instalacja tryskaczowa esfr ogrzewanie manewr tir bramy...

Szczegóły ogłoszenia

9 537 zł289 m² 33 zł/m²

Piotr Rutkowski

Piotr Rutkowski

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 289m2 z biurem 40m2, warszawa Żerań standard: posadzka niepylna beton dojazd dla tir wysokość 4m doświetlenie...

Szczegóły ogłoszenia

19 182 €2 760 m² 6,95 €/m²

Robert Pałyszka

Robert Pałyszka

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 2760m2, warszawa-Targówek Fabryczny. Standard: nośność posadzki 5t/m2 wysokość 10m instalacja tryskaczowa esfr ogrzewanie ciepłem...

Szczegóły ogłoszenia

23 100 €6 600 m² 3,50 €/m²

Eugeniusz Chernysh

Eugeniusz Chernysh

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 6600m2 w Błoniu. Standard: wysokość 10m netto posadzka przemysłowa niepylna 7 doków 2 bramy z poziomu 0 monitoring...

Szczegóły ogłoszenia

32 €/m²50 m² 1 600 €

Magda Adjemean

Magda Adjemean

 

Przeznaczenie lokalu:handlowo-usługowe

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy ok. 50 m2 w nowo powstającej Galerii Handlowej, wola Mrokowska. Standard: parter wysokość ok 5 m ekspozycja na Al....

Szczegóły ogłoszenia

17 072 €4 322 m² 3,95 €/m²

Robert Pałyszka

Robert Pałyszka

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 4322m2 w Nadarzynie. Do magazynu przynależy 206m2 biura. Standard: nośność posadzki 5t/m2 wysokość 10m instalacja tryskaczowa...

Szczegóły ogłoszenia

13 275 €2 950 m² 4,50 €/m²

Robert Pałyszka

Robert Pałyszka

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 2950m2 w Nadarzynie standard: nośność posadzki 7t/m2 wysokość 12m instalacja tryskaczowa esfr ogrzewanie posadzka bezpyłowa...

Szczegóły ogłoszenia

12 999 000 zł4 168 m² 3 118,76 zł/m²

Magda Adjemean

Magda Adjemean

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Do sprzedaży nieruchomość zabudowana budynkami magazynowo - biurowym o łącznej p.u. 4168 m2, położonej w miejscowości Nadarzyn. Opis: obszar...

Szczegóły ogłoszenia

22 500 zł550 m² 40,91 zł/m²

Robert Pałyszka

Robert Pałyszka

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 550m2 z powierzchnią biurowo socjalną 70m2 standard: wysokość 6,50m ogrzewanie posadzka bezpyłowa teren ogrodzony manewr tir...

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Nawiady

Nawiady,warmińsko-mazurskie

899 000 zł190 m² 5 210,53 zł/m²

Magda Adjemean

Magda Adjemean

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący z dużą działką i stawem w miejscowości - Nawiady (gm. Piecki). Standard domu: powierzchnia ok. 190 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²80 m² 4 000 zł

Piotr Rutkowski

Piotr Rutkowski

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 80m2 zlokalizowana w biurowcu Warszawa Praga Południe standard: wykładzina gabinetowy układ pomieszczeń otwierane...

Szczegóły ogłoszenia

28 737 €5 422 m² 5,30 €/m²

Eugeniusz Chernysh

Eugeniusz Chernysh

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 5.422 m2, Warszawa Targówek. Standard: tryskacze esfr posadzka niepylna techniczna nośność ok. 5T / m2 wysokość 10m 7 doków brama...

Szczegóły ogłoszenia

8 400 €1 120 m² 7,50 €/m²

Robert Pałyszka

Robert Pałyszka

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 1120m2 w Raszynie. Wspaniała lokalizacja, blisko lotniska, przy trasie S2 i S8. Standard: nośność posadzki 5t/m2 wysokość...

Szczegóły ogłoszenia

7 100 €1 000 m² 7,10 €/m²

Robert Pałyszka

Robert Pałyszka

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 1000m2 w Jankach standard: nośność posadzki 7t/m2 wysokość 12m instalacja tryskaczowa esfr ogrzewanie manewr tir bramy...

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²340 m² 13 600 zł

Piotr Rutkowski

Piotr Rutkowski

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro o powierzchni 340m2 zlokalizowane w biurowcu Warszawa Praga Południe. Standard: klimatyzacja światłowód kontrola dostępu...

Szczegóły ogłoszenia

36 900 zł700 m² 52,71 zł/m²

Robert Pałyszka

Robert Pałyszka

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 550m2 z biurem 150m2 w Dawidach Bankowych standard: wysokość 6m ogrzewanie posadzka bezpyłowa świetlik dachowy brama...

Szczegóły ogłoszenia

8 550 €1 900 m² 4,50 €/m²

Robert Pałyszka

Robert Pałyszka

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 1900 m2 w Błoniu. Standard: nowoczesny park logistyczny możliwa produkcja odporność ogniowa 4 000 mj/m2...

Szczegóły ogłoszenia

11 340 €2 835 m² 4 €/m²

Robert Pałyszka

Robert Pałyszka

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 2835m2, biuro od 100m2 do 500m2 w Pruszkowie standard: nośność posadzki 6t/m2 wysokość 10m instalacja tryskaczowa esfr...

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł238 m² 4 621,85 zł/m²

Robert Pałyszka

Robert Pałyszka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

W otoczeniu majestatycznych lasów( Rezerwat przyrody Młochowski Łęg , Rezerwat przyrody Młochowski Grąd), malowniczych ścieżek rowerowych, znajduje się...

Szczegóły ogłoszenia

8 944 €2 236 m² 4 €/m²

Eugeniusz Chernysh

Eugeniusz Chernysh

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn wysokiego składowania 2236 m2, błonie, woj. mazowieckie. Stardard: ogrzewanie możliwość przystosowania obiektu do lekkiej produkcji -...

Szczegóły ogłoszenia

11 579 €1 838 m² 6,30 €/m²

Robert Pałyszka

Robert Pałyszka

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 1838m2, warszawa-Targówek. Pomieszczenia biurowo socjalne 188m2. Standard: nośność posadzki 5t/m2 wysokość 10m instalacja...

Szczegóły ogłoszenia

15,50 €/m²204 m² 3 162 €

Martyna Krężel

Martyna Krężel

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro 204 m2 w fantastycznym biurowcu, warszawa Mokotów. Standard: reprezentacyjna recepcja ze strefą relaksu wykładzina floor boxy system...

Szczegóły ogłoszenia

40 920 €8 800 m² 4,65 €/m²

Eugeniusz Chernysh

Eugeniusz Chernysh

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowy obiekt magazynowy o powierzchni 8 800 m2 (możliwość wynajęcia większej lub mniejszej powierzchni) w nowoczesnym centrum...

Szczegóły ogłoszenia

32 000 €8 000 m² 4 €/m²

Martyna Krężel

Martyna Krężel

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 8000 m2 plus biuro ok. 400 m2, czeladź. Standard: wysokość składowania 10 m szerokie place manewrowe nośność posadzki: 5 T/m2...

Szczegóły ogłoszenia

15 210 €3 380 m² 4,50 €/m²

Robert Pałyszka

Robert Pałyszka

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 3380m2 w Łazach standard: nośność posadzki 8t/m2 wysokość 12m instalacja tryskaczowa esfr ogrzewanie manewr tir doki bramy...

Szczegóły ogłoszenia

20 048 €4 050 m² 4,95 €/m²

Robert Pałyszka

Robert Pałyszka

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 4050m2 w Nadarzynie standard: nośność posadzki 7t/m2 wysokość 12m instalacja tryskaczowa esfr ogrzewanie posadzka bezpyłowa...

Szczegóły ogłoszenia

39 986 €9 299 m² 4,30 €/m²

Robert Pałyszka

Robert Pałyszka

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 9299m2 w Chlebni, powierzchnia biurowa 287m2. Standard: nośność posadzki 5t/m2 wysokość 10m instalacja tryskaczowa esfr...

Szczegóły ogłoszenia

9 600 €2 000 m² 4,80 €/m²

Robert Pałyszka

Robert Pałyszka

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni 2000m2 pod magazynowanie lub produkcję Warszawa, bielany. Powierzchnia biurowo-socjalna od 50m2 do 350m2. Opis: posadzka...

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł120 m² 15 408,33 zł/m²

Piotr Rutkowski

Piotr Rutkowski

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:238 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom położony w samym centrum miasta. Idealna propozycja dla osób, które cenią komfort życia, wysoki standard...

Szczegóły ogłoszenia

5 346 €1 080 m² 4,95 €/m²

Robert Pałyszka

Robert Pałyszka

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 1080m2 w Kobyłce. Standard: nośność posadzki 5t/m2 wysokość 10m instalacja tryskaczowa esfr ogrzewanie system zautomatyzowanego...

Szczegóły ogłoszenia

4 260 €568 m² 7,50 €/m²

Robert Pałyszka

Robert Pałyszka

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 568m2 w Raszynie. Wspaniała lokalizacja, blisko lotniska, przy trasie S2 i S8. Do magazynu przynależy 128m2 biura. Standard:...

Szczegóły ogłoszenia

39 600 €8 800 m² 4,50 €/m²

Eugeniusz Chernysh

Eugeniusz Chernysh

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 8 800 m2, możliwość wynajęcia od 5 000m2 do 37 000m2, w nowoczesnym centrum logistycznym, stary Konik....

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł650 m² 38,46 zł/m²

Robert Pałyszka

Robert Pałyszka

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 650 m2 z powierzchnią biurowo-socjalną 60m2. Bardzo dobry dojazd do trasy S8. Opis: wysokość w szczycie...

Szczegóły ogłoszenia

3 520 €550 m² 6,40 €/m²

Robert Pałyszka

Robert Pałyszka

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 550m2 Warszawa Włochy. Bardzo dobra lokalizacja. Biuro 113m2. Standard: składowanie 10m nośność posadzki 5t/m2 1 x dok brama...

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²240 m² 12 000 zł

Piotr Rutkowski

Piotr Rutkowski

 

Przeznaczenie lokalu:-

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia usługowo/medyczna 240 m2 zlokalizowana Warszawa Żerań standard: układ gabinetowy wykładzina podwieszane sufity otwierane okna...

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł1 150 m² 30,43 zł/m²

Magda Adjemean

Magda Adjemean

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o łącznej powierzchni 1150m2 usytuowana w Dębach Wielkich. Standard: 3 bramy z poziomu "0" posadzka bezpyłowa...

Szczegóły ogłoszenia

29 484 €7 560 m² 3,90 €/m²

Robert Pałyszka

Robert Pałyszka

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 7560m2 w Sochaczewie standard: nośność posadzki 7t/m2 wysokość 12m instalacja tryskaczowa esfr ogrzewanie system...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • ...
  • Następna
Zamknij